Eerstejaars

Eerstejaars Zwaar

Joris Bergman G(1)/B
Peter Bos G(1)/B
Daniël Boer G(1)/B
Ivo van Gerwen G(1)/B
Stef Raaijmakers
Kees Sevenhuijsen G(1)/B
Jan Willem Schokkin G(2)/B
Beeke Beeksma G(2)/B
Jan Boersma G(1)/B
Jerre Koelmans G(1)/B
Jordi Wevers G(2)/B
Daan Jordaan G(2)/B
Cas de Jonge G(1)/B

Stuur:
Jenny Bakker
Kim uit de Bosch

Coaches:
Kevin Hout
Danielle de Kool
Anouk Donkervoort
Joan Capellà
Job Kwakernaak
Arne van Eupen

Eerstejaars Licht

Niels van Beek
Tim Janssen
Tom Bachmann
Koen Draijer
Simon Bakker
Chris Congleton
Joren Satter
Mark Hassink
Camiel Oe

Stuur:
Roos van Haeff

Coaches:
Jochem Jansen
Rick Stegeman
Vivianne Dirven
Jack Yang
Pierre Verbakel
Arne van Eupen

Eerstejaars Dames

Maxime Visser G(2)/B
Nicole Broekema G(2)/B
Pauline Plessius G(1)/B
Rozemarijn van Delden G(2)/B
Sabine Boerboom
Vivian Tegelbeckers G(1)/B
Nicole Keukens G(2)/B
Djan Mattijssen

Stuur:
Marieken Tack

Coaches:
Klais Blauw
Pauline Damhof
Femke Schootstra
Steven ten Hoff
Maarten Klaverdijk
Wouter van Veen
Arne van Eupen

Eerstejaars Lichte Dames

Aranka Windmeijer
Astrid Lensink
Fleur Willems
Rianne van Zandbrink
Nina ter Horst

Stuur:
Sophie Kemme

Coaches:
Edwin Bogers
Marijke van Wijk
Giulia Homs
Lieke van Bodegom
Arne van Eupen

Middengroepen & Ouderejaars

Middengroep Zwaar

Luuk Achterberg B/G(2)
Jens Smits

Coaches:
Suzanne van Bragt
Arjen de Jonge

Middengroep Licht

Ino van der Heijden G(2)/B
Kees Cornelissen G(3)/B
Janhenk Boekeloo G(3)/B
Thijs Gerritsen G(3)/B
Leander Gall G(3)/B

Coaches:
Norwin Zuidema
Harm Brouwer
Natalie Groothuis
Peter Bouwman

Middengroep Dames

Julia Langer G(1)/B
Sanne Put G(3)/B
Marieke van Bruinessen G(1)/B
Saskia Valkenburg G(1)/B
Carolien Tigelaar G(2)/G(2)
Irene van Grinsven G(3)/B
Maaike van Overstraten Kruijsse G(3)/B
Lilian Prinsen G(4)/G(2)

Coaches:
Lars Kraak
Mathijs Peters
Eelke Westra
Simone de Vreede

Middengroep Lichte Dames

Lotte Demmink B/G(2)

Coaches:
Michiel van Eupen

Ouderejaars Licht/Zwaar

Marten Breeuwer G(3)/B
Tijmen van Rietbergen E(1o)/G(1)
Julian Bakker E(11)/G(1)

Coaches:
Jan-Diederik van den Berg

Ouderejaars Lichte Dames

Arlette de Vegt G(1)/E(8)

Coaches:
Michiel van Eupen

Profcoach roeien: Arne van Eupen

Profcoach zaal- en krachttraining: Tijmen van Oostenbrugge

16
Zware Heren
16
Lichte Heren
17
Dames
7
Lichte Dames