Eerstejaars

Eerstejaars Zwaar

Stan Jansen
Jaap van der Kolk
Igor de Koning
Tom Koolhaas
Daan van der Maarel
Mark Sinke
Naftali Slob
Miel Thijssens
Jorik van Veen

Stuur:
Marieken Tack

Coaches:
Rick Stegeman
Saskia Valkenburg
Maxence Paillart
Ian de Wolf

Eerstejaars Licht

Douwe Draisma
Ate Frijters
Wout Gerdes
Luwe Groot
Ruben Hemler
Thomas Janssen
Kees Schaart
Dick Scholtus
Nigel Ultee

Stuur:
Anne Walters

Coaches:
Femke Schootstra
Maarten Klaverdijk
Maxence Paillart
Ian de Wolf

Eerstejaars Dames

Lotte Buwalda
Pibbe Dirkson
Isabelle van Doorn
Imke Keesmaat
Anne de Kort
Malin Kunz
Lieke van der Lee
Kim Medema
Merel van Moorst
Angela Noordhoek
Melanie van Putten
Maud Vegelin

Stuur:
David Oomen
Jenny Bakker

Coaches:
Julia Langer
Cas de Jonge
Paulien Brandsen
Ian de Wolf

Eerstejaars Lichte Dames

Donna Algra
Sophie Kemme
Rosalie van der Kolk
Juliette Pott
Irene Slits
Julia Suijs

Stuur:
Iris van Dongen
Tjalling Tjalsma

Coaches:
Marijke van Wijk
Giulia Homs
Nina ter Horst
Ian de Wolf

Middengroepen & Ouderejaars

Middengroep Zwaar

Daan Jordaan G(1)/B
Kees Sevenhuijsen G(1)/B
Jan Willem Schokkin G(1)/B
Jordi Wevers G(1)/B

Coaches:
Steven ten Hoff
Peter van der Heide
Kevin Hout
Danielle de Kool
Arne van Eupen

Middengroep Licht

Kees Cornelissen G(3)/B
Leander Gall G(3)/B
Koen Draijer
Camiel Oe
Tim Janssen G(1)/B
Tom Bachmann
Chris Congleton
Joren Satter

Coaches:
Jochem Jansen
Just van der Endt
Joris Bergman
Arne van Eupen

Middengroep Dames

Aranka Windmeijer
Pauline Plessius G(1)/B
Carolien Tigelaar G(2)/G(2)
Minxia Peddemos (PR3)

Coaches:
Michiel van Eupen
Arne van Eupen

Ouderejaars Zwaar

Marten Breeuwer G(3)/B
Reinder Droppers
Luuk Achterberg G(1)/G(2)

Coaches:

Suzanne van Bragt
Jorrit Colenberg
Gijs Gommers
Arne van Eupen

Ouderejaars Licht

Tijmen van Rietbergen E(10)/B
Julian Bakker E(11)/B

Coaches:
Arne van Eupen

Profcoach roeien:
Arne Hendriks
Ian de Wolf
Arne van Eupen

 

Profcoach zaal- en krachttraining:
Tijmen van Oostenbrugge

16
Zware Heren
19
Lichte Heren
15
Dames
6
Lichte Dames