Eerstejaars dameschploegen

Damesch TopC4+

o.d.z. Douchgek

Lisanne Treskes
Christien Westerbos
Sigrid Bokma
Denice Beij
Dorien Lampe
Meike Schilder
Jip Santen
Anna Rosa Juurlink
Esther van de Boogaard

Stuur:
Kieke Nijdam
Marleen Kamphuis

Coaches:
Merel Kessler
Femke Meuleman
Jonathan Beer
Yasmine van de Boogaard

Bakterres

o.d.z. die bier is best wel lekker

Monique Meijer
Lotte Vogelezang
Jitske Makaske
Bente Weertman
Maaike Tesselaar
Esther van Seters
Mart Veldhuis
Jonna Houben

Coaches:

Ratatouille

Floor de Haas
Marlies Stokman
Barbara van Gils
Roos Welvaarts
Eva Rus
Josca Breeman
Luna van Kester
Jasmin Wiedmer
Clea Montanari
Mariska Lensink

Coaches:
Kim Groenendaal
Mara Hendriks
Annika Matto
Berber Bergstra
Judith Kikkert
Femke Weerdenburg
Vera van Maurik
Meike Klarenbeek
Mayra Nagtzaam
Willemijn Lissenberg

Boordwijven

o.d.z. We roeien ze uit!

Sacha Croon
Marit Dewever
Nanke Kramer
Marielle van Dijk
Femke Mehagnoul
Kaat Gerits
Sofie Arkink
Fleur Pos

Coaches:

Amber van Loosbroek
Annemieke Rutten
Eefje van Dael

7 Zonden

Iris Eelkema
Manon Nicolaus
Stanzi van Baar
Myrthe Rijpkema
Gabriëlle Kuster
Ebbe Langenberg
Jasmijn Vereecken

Coaches:
Dafne Linders
Sjanne Veenstra
Isa den Oude
Marije Bootsma

Damesch 8 + 10

Laura van Lunteren
Anne van der Velde
Myrthe van Reijmersdal
Nova Heesakkers
Vera de Wit
Elmary Hagens
Noëlle van Dijck
Sophie van den Hof
Eva de Vries
India Schut

Coaches:

Damesch 9

Esmée Ijsseldijk
Nienke Paauwe
Hester Boutsma
Iris Veldt
Manisha Hofstede
Marleen Kamphuis
Kieke Nijdam

Coaches:

Damesch 11 + 12

Ilse Hussaarts
Manon Berends
Laura Commandeur
Jin-Li Witsenboer
Lisanne Neefjes
Leonie de Bruijn
Marieke van den Oever
Laura Stomps
Ciska den Boer
Yvonne Berende
Anne-Ying Telders
Merel Kappert

Coaches:

Eerstejaars heerenploegen

Heeren TopC4+

Olivier Hannen
Maarten Nicolaas van Donk
Joey Portier
Xander de Boer
Huub Dolfing
Rody Schipper
Raymon Waszink
Jorrit van Gils
Daan Weessies

Stuur:
Olaf Rhijnsburger
Myrthe Rijpkema

Coaches:
Nienke Eikelenboom
Mark Hassink

Heeren 2

Aaron van der Wel
Niels van t Klooster
Sven Bakker
Camu Prins
Maurits Oosterhuis

Coaches:

Heeren 3

Jente Posthumus
Matthijs van Asten
Erik Hoekstra
Timo Lam
Felix Landsman
Koen Steur
Bas Meester
Lennard van Burgsteden

Coaches:

StroomvaardersKlasse

o.d.z. We voeren die hertjes

Wouter Idserda
Rens Krediet
Maarten ten Hoff
Dennis Mallens
Jop Hollander
Jonas van Leeuwen
Knut Straatman

Coaches:
Elise Eikelboom
Nadine Kuiper
Saskia Aartsen
Mariska Koumans
Merel van der Kruijssen

Titaaniks

o.d.z. Niks drinken tot we zinken

Patrick Cremers
Nelson van Duin
Yikfee Tang
Mark Boeve
Ids Willemsen
Tom van Oss
Youri Post
Jesse Heideman
Paul Grootscholten

Coaches:
Lotte Lubbermann
Maaike de Beer
Merel Oomens
Thijs Smeekes
Siem Bolluyt
Tijmen Priem

Rijndieren

o.d.z. Geen rode, maar groene neuzen

Lennart Kasteel
Olaf Rhijnsburger
jasper dooms
Jesse Langebeeke
Just Engbers
Kees Augusttijn
Tom Verbraeken

Coaches:
Wietske de Groot
Mieke Grashuis
Marloes Ruiter

Heeren 8

Sem Kaminski
Tijmen van den broek
Gijs Bauer
Niels Louws
Thomas Rit
Bratley Liem

Coaches:

Tweede- en ouderejaars dameschploegen

Damesch Club4*

Marijtje de Boer
Ianthe de Bra
Sophie Brouwer
Lea Smeijsters
Sanne van Wijk
Tessa Neef

Stuur:
Jasmin Wiedner

Coaches:
Luuk Achterberg
Marieken Tack
Sabine Boerboom

Damesch Club 8

Coaches:

Tweede- en ouderejaars heerenploegen

Heeren Club4*

Stef van Oorschot
Jonathan Beer
Joris Kamphuis
Bram Sluijters
Ruben Louwerse
Tim Bongers

Stuur:
Bas Sapthu

Coaches:
Martijn de Roij
Sarah Wright

Maximatig

Bas Sapthu
Bart Noordam
Chiel Besseling
Floris Gerlag
Jenne Meinema
Lars Brugman
Wouter Veekamp

Coaches:
Ilja de Grient Dreux